Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Praca wre - spotkanie w Słowenii

Ostatnie półrocze wypełnione było intensywną i wielowątkową pracą - zgodnie więc zdecydowaliśmy, że nastał czas na spotkanie wszystkich zaangażowanych w projekt. Na zaproszenie zespołu prof. Matiji Striliča, polska część projektu zawitała do Ljubljany, aby wspólnie podsumować dotychczasową pracę i wybrać najważniejsze kierunki rozwoju.
więcej o Praca wre - spotkanie w Słowenii

Produktywnie i inspirująco - krakowskie spotkanie projektowe

19. i 20. stycznia okazały się dniami pełnymi inspirujących i motywujących chwil - naukowcy z Polski i Słowenii wykorzystali ten czas na wymianę swoich dotychczasowych doświadczeń oraz na zaplanowanie przyszłej pracy. Definitywnie, każdy miał okazję naładować baterie do dalszych badań!
więcej o Produktywnie i inspirująco - krakowskie spotkanie projektowe

Początek strony, kontynuacja pracy - spotkanie polsko-słoweńskie

Moment powstania i uruchomienia strony łączy się z pewnym szczególnym wydarzeniem - pierwszym osobistym spotkaniem calej grupy PVCare w Krakowie! Już 19. i 20. stycznia 2023 r., członkowie z Polski i Słoweni będą mieli możliwość wymiany swoich dotychczasowych osiągnięć, a także zaplanować pracę na najbliższe tygodnie i miesiące.
więcej o Początek strony, kontynuacja pracy - spotkanie polsko-słoweńskie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Logo Narodowego Centrum NaukiBadania realizowane są w ramach projektu badawczego OPUS LAP 20 (2020/39/I/HS2/00911), finansowanego w ramach programu CEUS, we współpracy NCN (Narodowe Centrum Nauki) i ARRS (Słoweńska Agencja Badawcza), nr projektu: N1-0241.